„Co nelze změřit, to nelze ani zlepšovat“

Rozšíření pro Firefox, Chrome a Operu

Rank Checker je rozšíření (doplněk) pro populární prohlížeč Mozilla Firefox, Google Chrome a Operu 11+. Jeho cílem je zjednodušení práce při zjišťování ranků na tomto webu. Rozšíření funguje na Windows i Linux OS, na kterém je nainstalovaný daný prohlížeč. Ať už surfujete kdekoliv, Rank Checker se po odkliknutí postará o rychlé zjištění hodnot ranků na Vámi navštívené stránce bez toho, aniž byste museli ručně přepisovat adresu webu do políčka na hlavní stránce. Stažení ani používání nic nestojí - je zcela zdarma.
Instalace: Pokud se po odkliknutí tlačítka nezačne doplněk sám instalovat, je potřeba v horní nebo dolní liště povolit server pagerank.jklir.net jako věrohodný zdroj. Po povolení by se už instalace měla provést bez problémů. Následně je nutný restart prohlížeče. Doplněk je možné bez problémů zakázat nebo odinstalovat.

Používání: Rank Checker se objeví vedle vyhledávacího panelu (jak je vidět na obrázku pod tímto textem). Přejděte s Vaším prohlížečem na stránku, u které byste rádi věděli Ranky, a klikněte na ikonku hvězdy. Otevře se Vám automaticky nový panel a v něm se začnou postupně načítat hodnoty.

Možné problémy v Opeře: Pokud vám doplněk v prohlížeči Opera verze 11 a vyšší nefunguje, tak aktualizujte záložku. Pokud stále nefuguje, tak postupujte podle bodů níže:
1) Zaškrtněte opera:config > UserPrefs > Always Load User JavaScript
2) Zkontrolute zda v opera:config > UserPrefs > User JavaScript File je zapsána správná cesta k souboru (user).js
3) V případě přetrvávajících problémů navštivte nastavení user skriptů v Opeře.
Rank Checker je distribuován pod svobodnou licencí GNU/General Public Licence. Služba může být kdykoliv pozměněna nebo zrušena. Ochranné známky zůstávají ochrannými známkami jejich vlastníků.