Martin: Dnes mi to už šlape.
Admin: Martin: zkuste ještě Ctrl+F5, teda za předpokladu, že odsouhlasíte nebo neodsouhlasíte to cookies okno. V případě žádné akce popup otravuje dokud uživatel nějak nezareaguje.
Martin: Nejde mi to ani po flushi cache, v zadnem prohlizeci, v zadnem zarizeni ;)
Admin: Zdravím, přesouval jsem server, tak nejspíše je problém v keši ve vašem prohlížeči. Osobně mi vše funguje bez problémů.
Martin: Zdravím. Stále mi tento web píše že nemám přijaté cookies ale vypadá to spíš na chybu na vaší straně
Admin: Morfeus: u MozRanku je problém, že je ve free režimu limitovaný počet zjištění za minutu/hodinu a byl by veliký problém překreslit v jednu chvíli tak velké množství ikonek, byť by to bylo po dávkách. Jinak stále přemýšlím, jak naložit s tímto webem dál.
Morfeus: Prečo ešte ponúkate nefunkčné ikonky? PR už nieje, complete rank už nieje ani srank a Joxiorank už nieje. Čo tak sem dať mozrank?
Admin: Po vysvětlení nedorozumění se správci Google Store je opět k dispozici rozšíření Rank Checker pro prohlížeč Google Chrome.
Admin: Upraveno rozšíření Rank Checker pro prohlížeč Google Chrome. Nainstalujte si prosím novou oficiální verzi, podpora starých verzí bude do konce roku ukončena.
Admin: Opraveno zjišťování hodnoty Alexa ranku
Admin: Bohužel, za přístup do jejich API chtějí šílené peníze (měsíčně)
Kermit: Zdravim, nelze pridat Ahrefs Domain rating? Je to vpodstate jediny relevantni udaj dneska...
Admin: Díky za smutnou zprávu
Admin: Dnes jsem mluvil s podporou na Seznamu. Dlouhodobě se S-Rank neudržuje a tak byl vypnut (byť třeba neúmyslně). Operátor předá můj požadavek na opětovné zapnutí vývojářům, tak jsem zvědavý, jak to dopadne.
Miki: Škoda s-ranku
Admin: Problém je na straně Seznamu. BTW koukám, že už nikde S-Rank oficiálně nenabízí, snad tuto službu nezruší.
Jim: Nefunguje SRANK
admin: Omlouváme se za nefunkčnost zjišťování Moz ranků z důvodu překročení měsíčního free limitu. Zjišťování Moz ranků by mělo být opět funkční na začátku příštího měsíce.
admin: Dne 18.4.2016 Google ukončil službu pro zjišťování Google Toolbar PageRanku.