admin: Plocha akorát není doplněna. Kontaktujte mě prosím odkaz »
Michal: Zdravím, dívám se na možnost pronájmu reklamní plochy a nikde nevidím cenu za klasický banner (468x60). Prosím napište !
admin: Z hlediska vyhledávačů asi už moc ne, ale stále se mohou hodit domainerům nebo mohou pomoci například při zlepšování důvěryhodnosti webu
FreeBit.cz: Má dnes smysl řešit ještě ranky?
admin: Momentálně řešíme nefunkčnost zjišťování Alexa ranku. Na nápravě pracujeme...
Kokosacek: Taky si myslim, ze je to blbost.
Bednář: Blbost
admin: Nová verze webu spuštěna
admin: Google bohužel ukončil zjišťování GTPR k 18.4.2016
urso: Google PR ukazuje N/A. Včem je problém?
admin: Petr: Jen malou vyrovnávací maximalně 24 hodin. Nemělo by to činit větší problémy, zas tak nárazově se MOZ hodnoty nemění
Petr: MOZ rank má nějakou cache, nebo tady již nefunguje? Jsou zde uplně jiné hodnoty než na webu opensiteexplorer.org :)
admin: Nejlepší cesta je pomocí .htaccess s hlavičkou 301. Na internetu je spousta příkladů. Další možností je například pomocí PHP, ale je to pomalejší a veme si více systémových zdrojů.
Jan: A jak takové přesměrování správně udělat? Lze to jen v htaccess?
admin: Ano, hodnoty (nedomenovych) ranku se lisi. Pokud je v poradku presmerovani, tak se casem hodnoty prenesou na url s https
Petr: Web s https a bez http se bere jako rozdílné url? Když u mého webu testuji http a https tak se zobrazují jiné hodnoty. Díky za info.
admin: Vse funguje, stale je to uzitecny zdroj ranku na jednom miste. Hodnoty ranku muzou podlehat kesovani z duvodu predejiti blokovani ze strany poskytovatele hodnoty ranku.
Venca: Služba už defakto k ničemu že? Alexa rank je úplně mimo než na ofiko webu :/
admin: Kermit: tak jsem koukal, ze Moz Spam Score je bohuzel placena metrika
Marek: A co odstranit hned ten první údaj, nebo je tu stále víra v návrat GPR? :-)